חיפוש
 
לדף הבית >>     נטע פפר, יעוץ אישי ומשפחתי, מודיעין >>

מתי מומלץ להגיע לטיפול זוגי

 

כותבת המאמר הינה יועצת זוגית, פרטנית ומשפחתית, נטע פפר, מנהלת את העסק ’משפחה בצמיחה’. באילו מצבים זה כדאי? על כך בטור הבא...

 

מומלץ לחפש טיפול זוגי כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון באופן עצמאי. הנה מספר אופציות שבהן מומלץ לחפש עזרה מקצועית:

  1. תחילת היחסים: זה יכול להיות טוב לחפש עזרה מקצועית כשאתה והשותפ/ה שלך מתחילים להתחבר זוגית. זה יכול לעזור לך לפתח כלים ולימודים שישפרו את היכולת שלך לתקשר ולהתמודד עם קשיים.

  2. סימנים של קשיים: אם אתה מתחיל להבחין בקשיים קשים ביחסי הזוגיים, בתחום התקשורת הביניאישית כאשר ישנם עימותים תדירים, או רגשות של ניכור, אולי זה הזמן לחפש עזרה כדי למנוע ההעמקה של הקשיים.

  3. במצבי קיצון: כאשר ישנם אירועים כמו מוות, הידרדרות כלכלית, או פרידה מורגשת, אז זה יכול ליות הזמן לחפש עזרה מקצועית כדי לעזור לכם להתמודד עם המצב.

  4. כאשר אינכם יכולים לפתור בעיות לבד: אם ישנן בעיות זוגיות שאינכם מצליחים לפתור לבד, זהו סימן שאתם צריכים עזרה חיצונית. מישהו מקצועי יכול להעניק כלים וטכניקות שיסייעו לכם לפתור את הבעיות.

  5. כדי לשמור על יחסים בריאים: לא על יחסים רק במצבים קשים אלא גם כשהיחסים מלאים בהצלחה, זה יכול להיות מועיל להתייעץ עם מומחה בתחום הזוגי, כדי להבין איך לשמור על היחסים בריאים ומיטיבים.

לסיכום, כאשר ישנן קשיים ביחסים הזוגיים שאינם ניתנים לפתרון עצמאי, והם משפיעים על האיכות הכללית של החיים שלכם, כדאי לחפש עזרה מקצועית באופן מהיר ככל האפשר.

 
 

יש לכם עוד שאלות ליעוץ אישי ומשפחתי נטע פפר? כנסו!

052-424-8827

דברו איתנו ב whatsapp   

 

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

 

מדורים