חיפוש
 
לדף הבית >>     צרכנות מקומית מודיעין >>

הקשר בין קורס אקסל לבין הצלחת העסק שלכם 

 

כשמחפשים שירות או מוצר כזה או אחר לרוב נתקלים בשרשרת של שירותים שכולם דומם בצורתם אבל לא תמיד במהותם. אז מה הסוד של עסקים מצליחים? מה הקשר בינם לבין עובדים שמנהלים עסק שלם בפרודוקטיביות ויעילות יתר? קורס אקסל – כן זה כל מה שמפריד גם ביניהם לבין ההצלחה שלכם

 

כשמחפשים שירות או מוצר כזה או אחר לרוב נתקלים בשרשרת של שירותים שכולם דומם בצורתם אבל לא תמיד במהותם. אז מה הסוד של עסקים מצליחים? מה הקשר בינם לבין עובדים שמנהלים עסק שלם בפרודוקטיביות ויעילות יתר? קורס אקסל – כן זה כל מה שמפריד גם ביניהם לבין ההצלחה שלכם, לא מבינים במה מדובר? בואו לקרוא את ההבדל הקטן בין עסק טוב לבין עסק מצוין על כל המשתמע מכך. 

איך ואיפה לומדים קורס אקסל?

השאלה הראשונה שתידרש היא להבין, האם אתם חדשים בתחום או מתקדמים? אם עד כה עניין הנהלת המשרד היה לרעתכם שהרי היום באמצעות תוכנה אחת שעושה את ההבדל חייהם הולכים להשתנות לבלתי היכר.

רוצים ללמוד קורס אקסל? חשוב לכם לעובד בצורה יעילה ולנהל את כל הדברים דרך גיליונות עבודה מדויקים להפליא? בשלב הראשוני יהיה עליכם לבחור את המסלול המתאים לכם כאמור קורס מתחילים או מתקדמים. 

קורס אקסל למתחילים יעסוק ברובו בשימושים פשוטים בעוד הקורס המורכב- קורס אקסל למתקדמים ידבר על הקלטות מאקרו ו תכנות ב VBA, פונקציות מורכבות, נוסחאות מורכבות, ועוד. 

אילו תכנים מועברים בלימודי אקסל? 

במסגרת לימודי אקסל חשוב ביותר לוודא כי תקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים ורוצים. המשותף לכל יתרונות המוצר זה שהוא מכנה את אותו ידע בין אם אתם עובדים במשרד עורכי דין או אפילו משרד לשירותי גרפיקה. איך בדיוק בוחרים את הקורס? מתמקדים באופן ספציפי במה שצריכים והתוצאות לא תאחרנה להגיע. 

לצד הבחירה חשוב ביותר שלא לשגות ולהתפתות אצל מתחרים שלעיתים יציגו לכם שירותים חינמיים אבל לא יספקו את האחריות כפי שנהוג לקבל כאשר מתקינים ולומדים את תורת האקסל במקום בטוח ואמין עם מדריכים בעלי ניסיון בעסקים. 

לימוד עצמי? זה אולי טוב לאנשים פרטיים שרוצים לארגן את עצמם ואת הניהול השוטף שלהם בבית מאידך, אם מדובר במשרד גדול עם צרכים מרובים אולי עדיף לבחור במורים המקצוענים ולחסוך זמן רק בלימוד הנושאים החשובים לעסק שלכם. 

יודעים כבר היכן תממשו את הידע שרץ לכם בראש? אצלנו בים ידע המכללה המתקדמת ביותר ללימודי מחשב ותוכנה תקבלו את כל מה שצריך בכדי ללמוד ולנהל את הארגון שלכם בדיוק כפי שתמיד רציתם. 

ים ידע, הבית שיודע ויכול להעניק לכם לימודי אקסל ביחס אישי, עם המון תרגול והכי חשוב עם יכולות הכלה והכול במטרה להוציא אתכם אלופי האקסל! 

ים ידע, לימודי אקסל ותוכנה ביחס אישי, שקיפות מלאה ומה שחשוב? המון ידע!

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר
יש לי שאלה לגדי ברקאי

 

מדורים