חיפוש
 
לדף הבית >>     משה סלהוב, סוכן נדלן, מודיעין >>

סוכני נדלן: האם כדאי לקנות דירה לכיוון מזרח או מערב

 

סוכני נדלן: הכותב הינו משה סלהוב - יועץ וסוכן נדל”ן, מומחה לייעוץ ותיווך נדל”ן, שיווק והשקעות נדל”ן, לקניה/מכירה/השכרה. מה עדיף?ומדוע? כל התשובות - בטור הבא!

 

לרכישת דירה פונה מערבה יכולים להיות כמה יתרונות, אך האם היא "טובה יותר" תלויה בהעדפות ובנסיבות האישיות. הנה כמה סיבות מדוע אנשים מסוימים מעדיפים דירות הפונות מערבה:

1. אור טבעי: דירות הפונות מערבה בדרך כלל זוכות לשפע של אור טבעי בשעות אחר הצהריים והערב, מה שיכול ליצור מרחב מחייה חמים ומואר.

2. נופי שקיעה: אם אתם נהנים לצפות בשקיעות, דירה הפונה מערבה יכולה להציע לכם נופים יפים של שקיעת השמש בערב.

3. **טמפרטורות חמות יותר:** באקלים קר יותר, דירות הפונות מערבה עשויות לקבל יותר אור שמש אחר הצהריים, מה שיעזור לשמור על הדירה חמה יותר במהלך הערב והלילה.

4. אסתטיקה: יש אנשים שמעדיפים את הדרך שבה האור הטבעי נכנס לדירה הפונה מערבה, ויוצר אווירה נעימה ומזמינה.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כמה חסרונות פוטנציאליים של דירות הפונות מערבה:

1.חום: באקלים חם יותר, דירות הפונות מערבה יכולות להתחמם למדי אחר הצהריים ועשויות לדרוש יותר אנרגיה כדי להתקרר.

2.סנוור: השמש החזקה של אחר הצהריים בדירה הפונה מערבה עלולה ליצור סנוור על מסכים ומשטחים, מה שעלול להיות לא נוח לחלק מהתושבים.

3. דהיית רהיטים: אור שמש ישיר אחר הצהריים עלול לגרום לרהיטים, ריצוף ובדים לדהות עם הזמן.

בסופו של דבר, האוריינטציה הטובה ביותר לדירה תלויה בהעדפות האישיות שלך, אורח החיים ושיקולי האקלים. חשוב לשקול את היתרונות והחסרונות לפני שמחליטים לאיזה כיוון אתם מעדיפים את הדירה שלכם.


יש לכם עוד שאלות לסוכן נדלן - משה סלהוב? כנסו!

0524738156    הפייסבוק שלי

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים