חיפוש
 
לדף הבית >>     לוסי רבין, נטורופתיה - תזונה טבעית, אשדוד >>

אני כבר בת /בן 50, אין סיכוי שאצליח להיראות כמו בר רפאלי/איתי עטיאס

 

”מועדון חיים בריא 365” הוא בדיוק המקום לעשות בו את הצעד הראשון לחיים בריאים יותר, שאחריו תגלו שהחיים הם לא ספרינט של ”זבנג וגמרנו”.

 

מה? מי אמר שכדי לחיות באורח חיים בריא צריכים להיראות כמו דוגמן/דוגמנית במגזין?
תתפלאו, אבל אורח חיים בריא אחראי לזה שתצליחו לשחק עם הילדים שלכם ולא להתעייף אחרי רבע שעה. תצליחו להשתולל במרץ עם הנכדים שלכם על הדשא. תרגישו מרוכזים ויעילים יותר בעבודה. השינה שלכם תהיה איכותית יותר ואפילו המדדים בבדיקות הדם ישתפרו.

מרץ, אנרגיה, שמחת חיים, הרגשת קלילות, זיכרון חד, עור נעים וגמיש הם רק חלק מהבונוסים שתקבלו כשתחיו באורח חיים בריא.
כן, לאורך השנים כבר שמעתי אלף פעמים (לפחות) אנשים ונשים שאמרו: "זה גנטי. אני לא יכול להילחם בזה".
כדי לחיות באורח חיים טוב לא צריך מלחמות..... אין כאן מפסידים – רק מנצחים.

"מועדון חיים בריא 365" הוא בדיוק המקום לעשות בו את הצעד הראשון לחיים בריאים יותר, שאחריו תגלו שהחיים הם לא ספרינט של "זבנג וגמרנו".
במועדון, קודם כל, תראו שאתם לא לבד ותקבלו לא רק כלים, טיפים, המלצות, מתכונים, הדרכות וסרטונים אלא תהיו חלק מקבוצה עם אנשים שרוצים לעשות שינוי אמיתי, אבל כזה שיהפוך לטבע שני שלהם, להרגל נעים וכייפי.
סדנה חדשה נפתחת במסגרת המועדון ?
״מתזונה רגשית לתזונה מודעת״ מבוססת על תרגילי Mindful Eating

אכילה מודעת היא לא דיאטה חדשה אופנתית או שינוי פשוט באורח החיים שמובטח לעזור  לכם להוריד את המשקל הנוסף או לאזן את הגוף ברמת הסוכר, שומנים ועוד.

זה לא על עיצוב הגוף ולצורה רצויה יותר או לעזור לכם להגביר את הכוח שלכם, וזה לא כאן כדי להגיד לכם מה כדאי ומה אסור לאכול.

אכילה מודעת ..... זה לאכול ממקום של מודעות כדי ליצור מערכת יחסים טובה עם האוכל


רוצים עוד פרטים על הסדנה ורוצים להצטרף למועדון, פרטים כאן למטה ?

https://lucyrabinshop.com/customers-club1/

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

ברקי יש לי שאלה
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים