חיפוש
 
לדף הבית >>     סתיו כהן, דיני משפחה ונזקי גוף, אשקלון >>

מתי כדאי לפנות לעורך דין לענייני משפחה

 

במה מומחה עורך דין מסוג זה ובאיזה תחומים יוכל לסייע לנו? על כך בטור הבא...

 

עורך דין לענייני משפחה הוא עורך דין המתמחה בטיפול בסוגיות משפטיות הקשורות ליחסי משפחה. סוגיות אלו יכולות לכלול את הנושאים הבאים:

  1. גירושין: עורכי דין לענייני משפחה מסייעים ללקוחות בניווט ההליך המשפטי של סיום נישואין, לרבות משמורת ילדים, מזונות ילדים, מזונות בני זוג וחלוקת רכוש.
  2. אחריות הורית וזמני שהות: עורכי דין לענייני משפחה עוזרים ללקוחות לחלק את זמני השהות בין ההורים באופן שיתאים לצרכי הילדים.
  3. מזונות: עורכי דין לענייני משפחה יסייעו ללקוח בחישוב דמי המזונות שעליו לקבל או לתת בהתאם לנסיבות הספציפיות.
  4. אימוץ: עורכי דין לענייני משפחה מסייעים ללקוחות בניווט בתהליך המשפטי של אימוץ ילד, כולל אימוץ מקומי ובינלאומי כאחד.
  5. אבהות: עורכי דין לענייני משפחה מסייעים לבסס אבהות משפטית לילד ומטפלים בנושאים קשורים כמו מזונות ילדים וביקורים.
  6. אלימות במשפחה: עורכי דין לענייני משפחה יכולים לסייע ללקוחות בהשגת צווי הגנה ותרופות משפטיות אחרות כדי להגן על עצמם ועל ילדיהם מפני אלימות במשפחה.
  7. עריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך: עורכי דין לענייני משפחה יכולים לסייע ללקוחותיהם להחליט מבעוד מועד מה יעשה כשאנו לא נוכל לקבל החלטות עבור עצמנו.

עורכי דין לענייני משפחה יכולים גם לספק ייעוץ וייצוג משפטי בתחומים אחרים כגון הסכמי ממון, הסכמים לאחר נישואין ותכנון עיזבון.


יש לכם עוד שאלות לסתיו כהן, דיני משפחה ונזקי גוף? כנסו!

054-7745264 stavadv@gmail.com

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים