חיפוש
 
לדף הבית >>     לשכת המסחר >>

אחרי ניו יורק : מקדמים הסכם סחר עם גואטמלה

 

ההסכם נחתם במעמד שגרירנו, שגריר ישראל בגואטמלה מתי כהן, סגן שר החוץ וסגן שר הכלכלה של גואטמלה.הסכם המסכם ביקור היסטורי וראשוני של לשכת המסחר ירושלים עם גדולת ידידות העם היהודי ומדינת ישראל - גואטמלה.  

 

לאחר הסכם עם ניו יורק, הסכם נוסף נחתם בצד השני של הגלובוס, בדרום אמריקה, עם ידידנו גואטמלה.

ההסכם נחתם במעמד שגרירנו, שגריר ישראל בגואטמלה מתי כהן, סגן שר החוץ וסגן שר הכלכלה של גואטמלה.הסכם המסכם ביקור היסטורי וראשוני של לשכת המסחר ירושלים עם גדולת ידידות העם היהודי ומדינת ישראל - גואטמלה.  

הסכם המבטיח שימור והעמקת קשרי המסחר ושיתופי הפעולה בתחומי, המים, חקלאות, תיירות, רפואה,לקידום ופיתוח הכלכלה בין המדינות.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי אמר בסיום הטקס החתימה: 

"תודה לך גואטמלה על הזכות כבן העם היהודי והמגזר העסקי, לבקר במדינתכם להכיר לכם תודה על הידידות היפה, תמיכתכם בהקמת מדינתנו והכרתכם בעמי ובירושלים בירתו של העם היהודי ומדינת ישראל.

תודה לך על אהבה והחום שהענקת לחברי במשלחת ועל הצעד הפרקטי והמעשי אותו קידמנו יחדיו בחיזוק הקשרים וחתימת הסכמי הסחר ושיתופי הפעולה הדדים. האל יברך את העם בגואטמלה"

חברי הלשכת המסחר ירושלים עם מכובדים מגואטמלה

חברי המשלחת של לשכת המסחר ירושלים עם שגריר ישראל מתי כהן ומכובדים מגואטמלה

אודות ההסכם  נכתב גם  בתקשורת המקומית של גואטמלה. 

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים