חיפוש
 
לדף הבית >>     נטע ליבנה פרדס חנה >>

האם אני רוצה להיות שונה ומיוחדת או להיות עדכנית ואופנתית

 

עבורי משמעות הסטיילינג נמצאת בעצם העובדה שכל אחת ואחד מאיתנו מוגדר בתת המודע ע”י הלבוש. אם זה מדים, או חגיגי, אם זה  פשוט, או  אקסטרווגנדי או אלגנטי , ספורטיבי או שאנטי באנטי. הבגדים והאביזרים שעלינו נהפכים להיות מי שאנחנו בזמן שהם עלינו. כל בוקר כשאני מתלבשת אני  לובשת את הזהות שלי לאותו יום, לאותן שעות.

 

חוק מס’ 1

מה שהכי חשוב לי כשאני עומדת מול המראה זה להרגיש מחוברת לדמות שעומדת מולי. להרגיש בנוח להיות מי שאני. אם אני מרגישה שבגד לא מחמיא לי, אני לא אלבש אותו, ולא משנה כמה הוא יפה וכמה החברה שאתי או בן הזוג שלי יגידו שאני נראית  מהמם. אם אני לא מרגישה בנח אני לא  קונה ולא לובשת.
 
חוק מס’ 2
אם משהו לא נוח לי אני לא קונה ולא לובשת. כמה פעמים קרה שמצאתי נעליים מהממות ונידלקתי, לא היה כזה נח, אבל לא ויתרתי, ורכשתי, וכמה פעמים נעלתי? פעם אחת. כי כשלא נח לי בנעליים, אני סובלת. ואני לא אוהבת לסבול. 
 
חוק מס’ 3.
אני לא אוהבת לסבול. בגדים לוחצים, נעליים לא נוחות, חזיות מגרדות, גרביים מעצבנות… לא ולא ולא ולא. 
בדים נעימים, חזיות תומכות בעדינות אבל ביציבות. גרביים נעימים. תחתונים נעימים שלא נכנסים ולא לוחצים. חיים נעימים מתחילים בפנים. ברגשות, במחשבות, בנינוחות ובנעימות, בקלות ובפשטות.  

איזה כיף זה לעשות שפגט סתם ככה באמצע היום..  איזה כיף זה להרגיש בנוח , איזה כיף זה להתלהב, לחייך, לצחוק.  טעם החיים הוא צבעוני ומגוון ולא רק שחור לבן.  
 


יש לכם עוד שאלות לסטייליסטית נטע ליבנה? כנסו!

052-3764737 

דברו איתנו ב whatsapp   

 

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים