חיפוש
 
לדף הבית >>     בריאות >>

מה יותר בריא- עגבניות רגילות או שרי? קראו מה יש ממציא ה vixiv

 

מה ההבדל בין השניים פרט לטעם? האם יש שוני מבחינת רמות הסוכר? ומה עדיף לצרוך במצב של דיאטה? על כל אלו ועוד בטור הבא. והקשיבו היטב להמלצתויו של ממציא ה vixiv יולי לב

 

הדעות חלוקות על היתרונות של עגבניית השרי לעומת הרגילה.
לדעתי הערכים שלהן די זהים, מה שנותר לנו לשקול זה צורת ההגשה והטעמים השונים, זו החלטה אינדיבדואלית של כל צרכן/ית וחיכו !
אציין שיש זנים רבים בשלל צבעים, גוונים, טעמים וגדלים מה שמותיר בידינו מנעד רחב של בחירה.

 

האם עגבניות רגילות או שרי הן בריאות יותר תלויות בכמה גורמים, ואין תשובה אחת שמתאימה לכולם. הנה מספר פרטים לשקול כאשר בוחרים בין עגבניות רגילות לשרי:

  1. תכנים תזונתיים: שרי מכילות כמות גבוהה יותר של תכנים תזונתיים כמו ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון בהשוואה לעגבניות רגילות. הן יכולות לספק יתרונות בריאותיים נוספים.

  2. כמות נטרליה של מים: שרי כוללות פחות מים מעגבניות רגילות. כאשר רוב המשק מורכב ממים, כך שאם משתמשים בשרי במזון, עשויים להיות צריכים להוסיף נוזלים לתפריט התזונה שלכם.

  3. תחזוקת מינרלים: נכון לזמן כתיבת תשובה זו (ינואר 2022), תחזוקת מינרלים כמו כלציון, נמוכה יותר בשרי מאשר בעגבניות רגילות, בגלל שזכותן במים פחות.

  4. מחיר ונגישות: שרי יכולות להיות יקרות יותר מעגבניות רגילות, ואוכלוסיות מסוימות עשויות למצוא קשה להשיגן.

  5. כינוי בכימיכלים: עגבניות רגילות יכולות להכיל כמה כימיכלים שנראים כאילו הם נוגדי חמצון או כימיכלים אחרים שעשויים להיות מעובדים כחומרי גוון. שרי, על פי חוקים מסוימים, נבדקות וצריכות לכלול רק את הכימיכלים האורבניים.

בקצרה, שני הסוגים יכולים להיות חלק מתזונה בריאה. אם יש לך קשיים כלשהם, כדאי להתייעץ עם מקצוען בתזונה, כמו יולי לב, שיכולים להמליץ לך על בחירה המתאימה לצרכים הספציפיים שלך.

בברכה,
יולי

יש לכם עוד שאלות ליולי לב VixiV? כנסו!

054-2240694  האתר שלי

מצאו אותי ב-f

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים