חיפוש
 
לדף הבית >>     המומחים >>

כמה צבעים כדאי לשלב בעיצוב אתר

 

בניית אתר מצריכה איזון טוב בין אסתטיקה, מיתוג ונגישות. צבעים נכונים יכולים ליצור חוויה חיובית ונעימה לגולשים, מאפשרים ניווט קל ונוח, ומשפרים את חוויית המשתמש בצורה משמעותית

 

בניית אתר אינה משימה פשוטה, ובחירת הצבעים הנכונים משמעותית משפיעה על חוויית המשתמש.

שימוש במספר רב מדי של צבעים יכול להעמיס על העין של הגולש ולהקשות עליו להתמקד בתכנים.

חשוב להתייחס לפרמטרים שונים כגון צבעי המיתוג, האסתטיקה, והנגישות לקהל הרחב.

בחירת הצבעים הנכונים עבור אתר משלבת יכולת יצירתית עם דגש על תוצאה מקצועית. השימוש בצבעים נטולי תוכן משמש כרקע, בעוד שצבעים עם ערך מוסף, כמו צבעי המיתוג, משמשים להדגשת איזורים מסוימים ולהעצמת המסרים השיווקיים.

הנגישות היא גורם מרכזי בבחירת הצבעים, הכוללת הגדלת גופני הטקסט, יצירת ניגודיות בין הצבעים, ושימוש בסמנים חזותיים לניווט קל ונוח. כל זאת מטרידה את יכולת הקריאה והשימוש של אנשים קצרי ראייה.

בנוסף לבחירת צבעים חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים שמתכוננים לבנות אתר:

סוג האתר: אתרים מסוימים, כמו אתרים לילדים או אתרים בתחום המשחקים, יכולים להשתמש במגוון רחב יותר של צבעים מאשר אתרים פורמליים יותר, כמו אתרים של חברות או אתרים ממשלתיים.

קהל היעד: חשוב לקחת בחשבון את העדפות הצבעים של קהל היעד שלכם. לדוגמה, אם אתם מכוונים לאנשים צעירים, ייתכן שתרצו להשתמש בצבעים בהירים ותוססים יותר.

המסר שאתם רוצים להעביר: צבעים שונים יכולים לעורר רגשות שונים אצל אנשים. לדוגמה, אדום יכול לעורר התרגשות או כעס, בעוד שכחול יכול לעורר תחושת שלווה ורוגע.

בסיכום, בניית אתר מצריכה איזון טוב בין אסתטיקה, מיתוג ונגישות. צבעים נכונים יכולים ליצור חוויה חיובית ונעימה לגולשים, מאפשרים ניווט קל ונוח, ומשפרים את חוויית המשתמש בצורה משמעותית.

 

 

אילנה מסקוביץ – מעצבת גרפית ובונה אתרים

אשקלון - 052-5557728

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

כל מה שקורה בעיר באנר הדר
יש לי שאלה לגדי ברקאי

 

מדורים