חיפוש
 
לדף הבית >>     הדס גסנר העליון >>

איך תבחרו פלטת צבעים מושלמת לאתר שלכם...

 

צבעים הם כלי רב עוצמה בעיצוב אתרים. הם יכולים להשפיע על האופן בו אנשים תופסים את האתר שלכם, את המותג ואת המסרים שאתם רוצים להעביר. אז איך תבחרו צבעים לאתר שלכם ואיך תעשו את זה בצורה נכונה?

 

בחירת צבעים נכונה לאתר תדמית חשובה ליצירת חיבור עם קהל היעד והעברת המסרים שלכם.

בחירת צבעים נכונה יכולה להפוך את האתר שלכם למזמין, מושך וקל לשימוש, בעוד בחירת צבעים שגויה עלולה להרתיע את המבקרים ולפגוע בחוויית המשתמש.

אז איך בוחרים צבעים לאתר תדמית? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם:

1. התחשבו בקהל היעד שלכם: מי הם המבקרים הצפויים באתר? מהם הצרכים וההעדפות שלהם? בחירת צבעים שתואמים את קהל היעד תעזור לכם ליצור איתם חיבור טוב יותר. לדוגמה, אם האתר מיועד לילדים, כדאי להשתמש בשילוב צבעים צעיר ושמח. אם האתר שלך מיועד לאנשי מקצוע, כדאי להשתמש בשילוב צבעים מתוחכם ואלגנטי יותר.

2. קחו בחשבון את המסר שאתם רוצים להעביר: מהם הערכים והמסרים שאתם רוצים שהאתר שלכם ישדר? לכל צבע יש משמעות ותחושה שונה, דבר המשפיע באופן ישיר על חוויית המשתמש. לדוגמה, הצבע הכחול משדר אמינות, מקצועיות וגם רוגע, הצבע הירוק משדר טבע וצמיחה, והצבע האדום משדר תשוקה ואנרגיה. 
כמובן שאם יש לכם כבר לוגו ומיתוג לעסק, מומלץ לשלב את הצבעים הללו בעיצוב האתר.

3. השתמשו בגלגל הצבעים: גלגל הצבעים הוא כלי שימושי שיכול לעזור לכם לבחור צבעים שמתאימים זה לזה. ישנן מספר תיאוריות לגבי שילובי צבעים מוצלחים, כגון:

  • צבעים משלימים: צבעים אלה נמצאים זה מול זה בגלגל הצבעים ויוצרים ניגודיות חזקה. לדוגמה: אדום וירוק, כחול וכתום.
  • צבעים אנלוגיים: צבעים אלה נמצאים זה לצד זה בגלגל הצבעים ויוצרים תחושה של הרמוניה ושלווה. לדוגמה: כחול, ירוק וירוק-כחול.
  • צבעים טריאדיים: צבעים אלה נמצאים במרווח שווה זה מזה בגלגל הצבעים ויוצרים תחושה של איזון ועניין: לדוגמה, אדום, צהוב וכחול.
  1. אל תשתמשו ביותר מדי צבעים: שימוש בצבעים רבים מדי יכול להפוך את האתר שלכם לעמוס ומבלבל. ההמלצה שלי היא להשתמש ב-2-3 צבעים עיקריים.
  2. הקפידו על קונטרסטיות: הקפידו שהטקסט באתר יהיה קריא וברור. השתמשו בצבעים בעלי ניגודיות גבוהה עבור הטקסט והרקע (למשל, אם הרקע כהה - בחרו צבע טקסט בהיר, ולהיפך).
  3. בדקו את האתר שלכם במכשירים שונים: צבעים יכולים להיראות שונים במכשירים שונים. בדקו את האתר שלכם

חשוב לזכור שאין נוסחה קסומה לבחירת צבעים לאתר תדמית. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור צבעים שתואמים את קהל היעד, המסרים שאתם רוצים להעביר והתחושה הכללית שאתם רוצים ליצור.   ת.ש.

רוצים ללמוד איך לבנות אתר בעצמכם? מוזמנים להצטרף לקורס בניית אתרים בוויקס.

הדס נסגר העליון

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

ברקי יש לי שאלה
כל מה שקורה בעיר באנר הדר

 

מדורים