חיפוש
 
לדף הבית >>     כלכלה עסקים וקריירה >>

אתר אינטרנט או פייסבוק עסקי - זאת השאלה!

 

תושבת העיר פונה למנהלת הפורום לכתיבה ושיווק דיגיטלי, ריקי אחדות, בשאלה: ”היי אני בעלת עסק בתחום החינוך, תוהה אם כדאי בהמשך הדרך לפתוח אתר אינטרנט או פייסבוק אישי. מה העלויות בכל דבר. המטרה היא להשיג יותר לקוחות שיכירו את העשייה שלי. אשמח לקבל כל מידע רלוונטי בתחומים אלו”

 

אתר אינטרנט או פייסבוק עסקי - זאת השאלה!

היי אני בעלת עסק בתחום החינוך, תוהה אם כדאי בהמשך הדרך לפתוח אתר אינטרנט או פייסבוק אישי. מה העלויות בכל דבר.. המטרה היא להשיג יותר לקוחות שיכירו את העשייה שלי. אשמח לקבל כל מידע רלוונטי בתחומים אלו.

שלום גלי, תודה על השאלה.
זו שאלה מצוינת, מאחר ויש מבחר ערוצי פרסום כיום וחשוב לדעת לפני:
1. כמה השקעת זמן וכסף בכל אחד?
2. למה אני מתחברת יותר?
3. למה עלי לצפות מכל נכס?

ההשקעה באתר אינטרנט היא גדולה בחודשים הראשונים, אבל לאחר מספר שבועות (הקמה, העלאת תכנים ותמונות) ההשקעה הופכת לקטנה יותר מבחינת זמן וכסף. הבאת מתעניינים לאתר היא לא פשוטה ולוקחת זמן ורצוי להתייעץ עם מומחה מספר פעמים לגבי קידום האתר. יש חשיבות רבה גם להקמה עצמה של האתר - הקמה נכונה תמקם אותו בגוגל נכון.

ההשקעה בדף פייסבוק היא השקעה לאורך זמן, כל הזמן. אבל במקרה הזה קל יותר להגיע ללקוחות מתעניינים מהסיבה הפשוטה שאנשים כבר נמצאים בפייסבוק ויתקלו מדי פעם בתכנים שלך, שלא כמו באתר, שצריך באופן מכוון לרשום את שם האתר / השם שלך כדי להגיע אליו. גם כאן יש חשיבות להתייעץ עם מומחה מספר פעמים כדי להתחיל לעבוד בצורה נכונה ומניבה.

וטיפ קטן לסיום: יש כיום אפשרות להקים אתר חינמי בגוגל ביזנס. היכנסי לגוגל, רישמי "גוגל ביזנס" כשאת מחוברת עם חשבון ג’ימייל שלך, תוכלי להקים אתר בתוך שעה.

בהצלחה!

יש לכם עוד שאלות לריקי אחדות כתיבה ושיווק דיגיטלי? כנסו!

0506202585 הפייסבוק שלי

 
 
 
למה  mcity

למה mcity

יולי לב מתראיין בערוץ 13

יולי לב מתראיין בערוץ 13

 
 

זכויות הפציינט בעת רשלנות רפואית

תושב העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה:”ניסן שלום. הייתי בטרם בגין כאבים חזקים באוזן ובלסת. נאמר לי שיש לי דלקת באוזן. לאחר מכן התגלה שבכלל זה נובע מעומס על הצוואר שהשליך על הלסת ויצר שם מעין דלקת וטופלתי בפיזיותרפיה. האם זה נחשב לרשלנות מצד הרופא שבדק אותי בטרם והביא לי טיפות אנטיביוטיות לאוזן שבכלל לא היה בהן צורך. במידה וכן מה עושים, זה קרה לפני מס` חודשים”. לתשובת המומחה- כנסו...

מהו סעיף 26 לחוק הירושה ולמה חשוב להכירו

 

צוואה היא האמצעי המשפטי הטוב ביותר מבחינתו של אדם להורות כיצד הוא מעוניין לחלק את רכושו עם הליכתו לבית עולמו. מדובר במסמך משפטי מחייב המבוסס על כיבוד רצון המת המהווה לדברי כבוד הנשיא בדימוס, אהרון ברק, ”חלק מתרבותנו הכללית והמשפטית” וכן ”עיקרון ידוע של המשפט העברי לפיו מצווה לקיים את דבר המת”. להמשך קריאת המאמר של עו”ד גילה עיני, מומחית לדיני משפחה, גישור ועוד, כנסו...

החלקה באולם אירועים- מי ישלם פיצויים?

 

תושבת העיר פונה לעו”ד ניסן מנו, מנהל פורום בתחום רשלנות רפואית ונזקי גוף, בשאלה: ”שלום רב, הייתי בחתונה של חברתי הטובה והחלקתי בשירותים בגלל שהרצפה הייתה רטובה. עקב כך שברתי את הרגל. האם במצב כזה ניתן לתבוע ואיך מתנהל התהליך, תודה”. לתשובת המומחה- כנסו

 
 

 

 

יש לי שאלה לגדי ברקאי
ברקי יש לי שאלה

 

מדורים